משרד עורכי דין

עו"ד עומרי בן נתן

נקלעתם לחובות​?

זה הזמן להשתחרר מהחובות ולצאת לדרך החדשה

חדלות פירעון ושיווק כלכלי

ביטול עיקולים

הסדר נושים

ביטול הגבלות

הסדר חובות

פשיטת רגל

עיקוב הליכים בהוצאה לפועל

הקפאת הליכים

פירוק חברות

אודות המשרד

עו”ד עומרי בן נתן

למשרדנו שנות נסיון והתמחות בלעדית בהליכי פשיטת רגל, חדלות פירעון, סגירת חובות ושיקום כלכלי ואלפי הופעות בבתי משפט בערכאות השונות, אנו מתחייבים להלחם על מנת להשיג את התוצאות הטובות ביותר עבורך, בנוסף מחוייבים ליחס אישי אשר הוביל בעבר למאות זיכויים ותקדימים בתיקים שונים, פנה אלינו לייעוץ ללא התחייבות.

התמקדותו של משרד עורכי דין אליאס סיילס בתחום הליכי פשיטת רגל, חדלות פירעון, סגירת חובות ושיקום כלכלי מאפשרת השגת תוצאות אופטימליות עבור לקוחות המשרד.

עו”ד אליאס סיילס סיים תואר ראשון בלימודי משפטים LL.B  במכללת שערי משפט.  וכן סיים בהצטיינות לימודי תואר שני במשפטים  LL.Mבאוניברסיטת בר אילן, במסגרת לימודיו השתתף עו”ד אליאס סיילס בפרויקט ייחודי של סיוע משפטי למעוטי יכולת בעיר אשדוד.

למשרדו של עו”ד אליאס סיילס הצלחות רבות בתיקי פשיטת רגל, חדלות פירעון, סגירת חובות ושיקום כלכלי כאשר הוא פועל להשגת התוצאות הטובות ביותר בעבור לקוחותיו בכל תיק ותיק

חדלון פירעון

נקלעתם למצב שאינכם יכולים לשלם יותר את חובותיכם? הן כאדם פרטי והן כעסק הנקלע לקשיים כלכליים יתכן ואתם נמצאים בפתחה של פשיטת רגל. קיימות אפשרויות לחלוקת החוב לתשלומים או לקביעה של הסדר עם הנושים שלכם שכדאי להכיר. במאמר זה נדבר בהרחבה על תהליך פשיטת הרגל ונכיר כמה מהמושגים החשובים שתפגשו בדרך ליציאה מהבור הכלכלי.

לאחר בחינה מדוקדקת של השפעת החובות בהוצאה לפועל על אנשים רבים החלה רפורמה בבתי המשפט בכל הנוגע לטיפול בחדלות פירעון ופשיטות רגל. אחד מהשינויים הבולטים ברפורמה החדשה הוא שגם רשמי הוצאה לפועל יכולים להעניק “הפטר חובות” עליו נרחיב בהמשך.

עד כה פעולה זו שהייתה נתונה לסמכות שופטי בית המשפט המחוזי דרשה הליך משפטי יקר וארוך וכעת ניתן יהיה לקבל את ההפטר בקלות רבה יותר. ההנחה העומדת בבסיס שינוי זה היא העובדה כי אותם חייב נמצאים במילא בהליך בהוצאה לפועל מול הרשם ואין טעם לבזבז את זמנם של שופטי בית משפט השלום על חובות בסכומים קטנים יחסית.

הקניית הסמכות לנהל הליכי חדלות הפרעון של חייבים קטנים יחסית לרשם ההוצאה לפועל – החוק קובע כי הליכי חדלות הפרעון של חייבים בעלי חובות בהיקף נמוך יחסית, עד 150,000 ₪, יתנהלו בפני רשם ההוצאה לפועל ולא בבית משפט.

במסגרת ההליך החדש נעשה גם ניסיון להבדיל בין שתי קבוצות חייבים: אנשים שנקלעו למצב כלכלי קשה עקב התנהלות פיננסית לא נכונה ו”רמאים” – אנשים המנסים לנצל את המערכת על מנת לקבל שירותים או כספים מבלי לשלם עליהם ולאחר מכן להכריז על עצמם כפושטי רגל. כחלק מהרפורמה, בעלי חובות גדולים, יגיעו בכל זאת לבתי המשפט אך יעמדו בפני שופטי בית משפט השלום שיוכשרו במיוחד לטיפול בחדלות פירעון. חייבים אלה, שבית המשפט מזהה שלא פעלו בתום לב, ישלמו את כל הסכום, בתוספת ריביות כבדות לנושים הקטנים כמו הספקים והלקוחות ולא יקבלו הפטר עד שכל הסכום שולם.

הסדר חובות

תהליכי הסדר חובות השלב החשוב ביותר הינו לפעול במהירות על מנת להגיע אל הסדר חובות הוגן. במידה ואתם עומדים כחייבים, חשוב להבין כי הריביות הנצברות עשויות להגיע לסכומים גבוהים במיוחד, מה שמעלה את ערכו של החוב, ועשוי לגרום לכם לצרות פיננסיות של ממש. לכן, פעלו במהירות על מנת להגיע אל הסדר חובות.

כאשר הצטברו לכם חובות רבים, אל מול בנקים, הוצאה לפועל או נושים אחרים, מוטב לפעול על מנת להשיג הסדר חובות, אשר יאפשר לכם להחזיר את החובות הכספיים בהם אתם עומדים, בצורה מסודרת, ועל פי היכולת הפיננסית שלכם. על מנת להגיע אל הסדר חובות העונה על הצרכים שלכם ושומר על היכולת הכלכלית שלכם להתנהלות שוטפת, מומלץ לעשות זאת באמצעות עורך דין הסדר חובות מנוסה ומקצועי 

כאשר אתם חייבים כספים לבנקיםהוצאה לפועל או נושים מתוקף צו בית משפט, תוכלו לבקש חקירת יכולת  – אשר למעשה מודדת את היקף ההכנסות שלכם אל מול ההוצאות, וקובעת את גובה ההחזרים החודשיים ואת הפריסה בהתאם ליכולת הכלכלית שלכם. על מנת ליהנות מחקירת יכולת, עליכם לטעון אותה, וכמובן, ליצור שיתוף פעולה ושקיפות מלאה. חקירת יכולת הינה אמצעי נוסף לצורך איחוד תיקים בהוצאה לפועל, המאפשרת לכם לאגד את כל החובות שלכם בתיק חוב אחד – אשר יוחזר על פי פריסת תשלומים נוחה יותר ובפרק זמן סביר. אלמנט זה, יכול לסייע לכם בהסדר חובות בצורה נוחה יותר, ולשמור על רמת המחייה שלכם וההתנהלות הכלכלית שלכם.

כשפתחתם את העסק שלכם, לקחתם הלוואה מהבנק להקמת עסק הייתם כל כך אופטימיים. ראיתם את צפי ההכנסות גבוה יותר ממה שהיה בפועל וידעתם שבשנה הראשונה כל עסק נלחם על קיומו. עם השנים, כאשר גיליתם שהחלום הופך למציאות קשה יותר של חובות לבנקים, מוסדות כמו: ביטוח לאומי ומס הכנסה, חברות האשראי וספקים נוספים גיליתם שאתם בחוב שאינכם יכולים לשלם. טלפונים חוזרים ונשנים מהבנק ומלקוחות הטרידו אתכם סביב השעון ותיקי הוצאה לפועל נפתחו נגדכם. בשלב הזה הבנתם שאולי לא כדאי להתמודד לבדכם – כדאי לקחת עורך דין המתמחה בהסדר חובות.

לקוחות ממליצים

לקבלת ייעוץ ראשוני ללא עלות, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

עו"ד עומרי בן נתן

מומחים בייצוג אזרחים וחברות בהליכי פשיטת רגל, חדלות פירעון, סגירת חובות ושיקום כלכלי

סניף תל אביב

שעות פעילות

סניף אשדוד

© 2021 . כל הזכויות שמורות

Open chat